Hazine Avı Bu Yıl Basmane’de

Kentimiz İzmir Derneği‘nin öncülüğünde geçen yıl gerçekleştirelen “Kemeraltı Hazine Avı”nın büyük ilgi görmesinden sonra gelen talepler üzerine bu yıl ikincisi düzenlenecek. Belirli bir bölgeye dikkat çekmek amacıyla önceden hazırlanan şifrelerle gerçekleştirilen oyuna geçen yıl 300 kişi katılmıştı. Bu yıl Türkerler Holding – Mahall Bomonti İzmir firmasının da destekleriyle 21 Ekim 2018 – Pazar günü gerçekleştirilecek etkinliğe 500 kişinin katılması bekleniyor. Bir birinden eğlenceli anlara sahne olan etkinlikte amaç Basmane‘deki kültürel değerlerimizi tanıtmak. Bu yıl Kurtuluş Savaşı temasıyla gerçekleştirilecek olan Hazine Avı’nda katılımcılara, İzmirli kadın giyim markası Jimmy Key‘in katkılarıyla hazırlanan hatıra t-shirtler de hediye edilecek.

Büyük Ödül 3.000 TL

Etkinliğe 2-3-4 kişiden oluşan takımlar halinde katılım sağlanabiliyor ve oyunu en hızlı şekilde tüm şifreleri çözen takım kazanıyor. Bu yıl birinci olan takım 3.000 TL nakit ödülün sahibi olacak. İkinci ve üçüncü olan takımlar için de destek olan sponsorlar tarafından çeşitli hediye çekleri, gizem çözmeyi seven grupları bekliyor.

Kurumsal Firmalar Takımlarını Kurdular

zmir’de bulunan birçok kurumsal şirket ve kamuda çalışanlar kurumlarını temsilen takımlarını kurarak etkinliğe katılıyor. Yaşadığımız şehri yakından tanıma fırsatı veren bu etkinlik sayesinde İzmir’in birçok noktasından insanlar Basmane’yi keşfetme şansı yakalayacak. Etkinlik tamamen gönüllü bir ekip tarafından kültürel değerlerimizi tanıtmak amacıyla, Kentimiz İzmir Derneği ile birlikte Kule Sakinleri Derneği ve D20 Masaüstü Oyun Kulübü işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. Etkinlikte 50 gönüllünün görev yapması bekleniyor.

Siz de bu etkinliğe katılarak güzel bir pazar günü geçirmek isterseniz bu adresten detaylı bilgi alabilirsiniz: https://www.facebook.com/events/306655490146238/

Related Post