Kurumsal Etkinlikler

Kentimiz İzmir Derneği – Kurumsal Etkinlikler Tanıtım Kitapçığı

Yaşadığımız kentin tarihini, kültürünü, zanaatkarlarını, lezzetlerini hep birlikte keşfedelim!

İzmir’in en önemli kent değerleri arasında Tarihi Kent Merkezi geliyor. Kemeraltı, Basmane ve Kadifekale’yi kapsayan İzmir Tarihi Kent Merkezi, 2500 yıllık tarihiyle Helenistik, Roma, Bizans, Osmanlı ve Cumhuriyet’in kültürel ve mimari izlerini taşıyor. Farklı çağlar, dinler, kültürler ve tüm bunları yaşatan sayısız mimari yapı ile tarihi alan adeta bir açık hava müzesi konumunda.

Tarihi mekânsal değerlerin yanı sıra yüzlerce yıldır aktarılan geleneksel zanaatları, tarihi esnaf lokantaları ile sunduğu eşsiz lezzetleri, 150.000 günlük ziyaretçi, 15.000 işyeri ve 800.000 ürün çeşidi ile aynı zamanda yoğun bir ticaret merkezi. 

Derneğimiz kurumlara özel etkinlikler ile kentimizin tarihi kent merkezini farklı bir gözle deneyimlemeye davet ediyor.

Tarihi alanın benzersiz atmosferinde kurumunuz için “Tematik Geziler”, “Hazine Avı” ve “Zanaatkar ve Usta Eğitmenlerle Atölyeler” etkinliklerini hayata geçirmeyi öneriyoruz.

Etkinliklerle birlikte kurum içi motivasyon ve sinerjiyi güçlendirip konuklarınızı özel bir şekilde ağırlarken, aynı zamanda kent değerlerinin yaşatılması için çalışmalar yürüten derneğimizi de desteklemiş olacaksanız.

Kentimiz İzmir Derneği – Kurumsal Etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgiyi bulabileceğiniz tanıtım dosyamıza buradan da ulaşabilirsiniz.

Size özel hazırlayacağımız gezi programı için formumuzu doldurabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi ve İletişim İçin:
Şebnem Yurdakul
☎ 0232 482 05 38
📧 sebnem.yurdakul@kentimizizmir.org.tr

X